Mastermind

 • Patrycja to osoba godna zaufania, profesjonalna w każdym calu i skuteczna w swoich działaniach. Kiedy pojawiły się u mnie wątpliwości związane z pracą zawodową i rozpoczynanymi projektami, szybko dobrała odpowiednią metodę pracy ze mną i dzięki przeprowadzonym spotkaniom udało mi się znaleźć odpowiedź, zmotywować do działania i przeć do przodu. Bardzo polecam współpracę każdej osobie, która zastanawia się nad podjęciem właściwej decyzji, potrzebuje spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy, czy po prostu poznać lepiej siebie i swoje marzenia.

  Paulina Wójtowicz Entrepreneur developing “tech for good” innovations/ Owner of Social Movers Hub / Founder of Hearty Foundation
 • Przynależność do grupy mastermind daje mi satysfakcję przebywania w gronie ludzi, których łączy cel i którzy nie są dla siebie konkurencją, mogą swobodnie wymieniać się pomysłami i rozwiązaniami swoich problemów. Patrycja jako osoba prowadząca jest komunikatywna, rygorystyczna ale nienachalna. Przyjaźnie nastawiona do wszystkich uczestników grupy. Zaangażowana w sprawy ważne dla każdej osoby.

  Marta Rokicka Teacher/Independent Usborne Organiser
 • Dla mnie mastermind jest narzędziem, dzięki któremu mogę realizować swoje cele i szukać rozwiązań swoich problemów. Daje mnóstwo wsparcia i przestrzeni dla wszystkich uczestniczek. Wspólnie wymieniamy się doświadczeniem i pomysłami, dzięki którym każda z nas wzrasta. Szczerze polecam grupy dla osób rozwijających swój biznes. Polecam współpracę z Patrycją.Klaudia Bałazy photography, Bałako

  Klaudia Bałazy photography, Bałako
 • Z Patrycją Smolik współpracuję od 2017 rok. Jest wyjątkową kobietą i świetnym fachowcem. Z pełnym zaangażowaniem prowadzi grupy mastermind. Jako doskonały ekspert z zakresu doradztwa zawodowego oraz certyfikowany coach, wspiera zespół Fundacji “Prawo dla Mam”. Jak nikt inny rozumie potrzebę rozwoju drugiego człowieka i podkreśla, że tylko wytrwała praca nad sobą daje największe rezultaty. Motywuje innych do działania, zawsze można na nią liczyć. Gorąco polecam współpracę z Patrycją

  Alicja Magiera – Event & Project Manager
 • Po trzech miesiącach uczestnictwa w grupie, powstało już kilka projektów, kilka zostało zrealizowanych, wyznaczam ciągle nowe cele, ostatnio pierwszy raz w życiu wystąpiłam na żywo w telewizji publicznej. To tylko część profitów jakie daje mi Mastermind! Jeżeli .masz wiele pomysłów na swój biznes, albo nie masz go wcale lub po prostu nie wiesz od czego zacząć, koniecznie dołącz do grupy Mastermind, którą prowadzi Patrycją Smolik

  Ewa Oleksy Wirtualny Architekt
 • Z Patrycją rozpoczęłam współpracę od indywidualnych sesji i doradztwa zawodowego. W ciągu kilku miesięcy udało mi się zrealizować cele, które wcześniej były nierealne. Zapisałam się również do grupy mastermind. Spotykamy się on-line gdzie, zajmujemy się rozwojem osobistym. Widzę ogromne zmiany w przestrzeni osobistej i zawodowej. Gorąco polecam współpracę z Patrycją, która lubi ludzi, czuć to od niej na kilometr i ta miłość do ludzi zaczyna się udzielać po pewnym czasie. W pracy jest profesjonalistką, czas spotkań poświęca w całości osobie i jej problemom. Nie jest mentorem, który mówi co zrobić, tylko w jakiś tajemniczy sposób, potrafi spowodować, że sami znajdujemy odpowiedź.

  Kinga Abram – Miasto CUD

 • Miałam przyjemność uczestniczyć w sesji coachingowej u Pani Patrycji Smolik. Cechuje się Ona wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi, zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem do zawodu. Sesja pomogła mi spojrzeć na własne działania z szerszej perspektywy, skupić się na konkretnym obszarze możliwości wzrostu. W pełni polecam Panią Patrycję Smolik w roli coacha, Dzięki pracy z nią  dostrzegłam moje zalety.

  Iwona Węgrzyn – HR Advisor w Shell

 • Polecam Patrycję, jako coacha. Bardzo duża wiedza specjalistyczna, duże zaangażowanie w swoją pracę. Znajomość technik motywowania, jej wsparcie często wykraczało poza standardowe zadania w tej branży. Polecam najbardziej wymagającym.

  Agnieszka Kowalska – Wirtualna Asystentka, Pracownik z pasją

 • Patrycja inspires people to reach their higher goals and get a dream job. Her tips and advise were very useful. I value Patrycja for her professional approach and enthusiasm. She helped me reframe and summarise very precise what is needed to reach my professional objectives. I can recommend Patrycja as your career coach.

  Monika Miernik