Mastermind

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie

Z ogromną przyjemnością dzielę się z Wami przestrzenią, która nie tylko jest moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Grupy mastermind, które prowadzę, sprzyjają rozwojowi, motywują do działania, inspirują i sprawiają, że pomysły są testowane, a następnie wprowadzane w życie.

MOTYWACJA DO REALIZACJI SWOICH CELÓW

Mastermind to grupa tworzona przez osoby pragnące rozwijać siebie lub swoje firmy, fundacje, stowarzyszenia, blogi i wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Ma służyć rozwojowi, wymianie wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Polega też na wzajemnym wsparciu i motywacji oraz inspiracji. Liczbę osób w grupie dobieram tak, by każda miała szansę na zabranie głosu w każdym segmencie tematycznym danego spotkania.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ, WIEDZY, POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ

Bardzo ważne jest, by w skład grup wchodziły osoby świadome faktu, że nie są to spotkanie towarzyskie i że nie ma tu miejsca na brak szacunku dla innych uczestników ani dominację nad pozostałymi członkami. Dobrze, by każdy dawał innym od siebie tyle samo, ile bierze. To bardzo istotne elementy. Wiemy, po co przychodzimy na spotkanie. Szanujemy innych. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem oraz inspirujemy. Angażujemy się również w rozwiązanie dylematów oraz problemów innych uczestników. Uczestnicy nadają formę i kształt danej grupy.

TESTOWANIE SWOICH POMYSŁÓW

Mówiąc w grupie mastermind o swoim problemie, spotykamy się ze spojrzeniem z zupełnie innej perspektywy. To wiele daje, bo nasze cudowne i fantastyczne pomysły okazują się mieć istotne wady i szybko tracą swoje plusy. Osoby postronne, niezaangażowane emocjonalnie w nasz projekt analizują go na chłodno. Często też można skorzystać z doświadczenia innego uczestnika, który już otworzył te drzwi i my już ich nie musimy wyważać. Dzięki temu oszczędzamy czas i energię, które można zainwestować w inny obszar naszej działalności. Wiedza, kontakty to wszystko musi być zbilansowane.

WSPARCIE W TRUDNIEJSZYCH MOMENTACH

Każdy jest specjalistą w innej dziedzinie i wnosi swoją wiedzę i doświadczenie. Każdy jest wartościowy. Możemy uczyć się nawzajem od siebie i dzięki temu budować swoje imperium. To na tej grupie dostajemy wsparcie w trudnych momentach, bo nikt tak nie zrozumie jednego przedsiębiorcy, jak drugi przedsiębiorca. Często nie chcemy i nie możemy rozmawiać o problemach i dylematach z naszymi pracownikami lub partnerami życiowymi. To tu spotykamy się ze zrozumieniem i to tu dostajemy wsparcie i pomocną dłoń.

WZAJEMNA PROMOCJA I  MOTYWACJA DO DZIAŁANIA

W grupach, które tworzę, motywujemy się do działania na kolejny tydzień i do zrealizowania wcześniej ustalonego planu. Kolejny plus to wzajemne promowanie swoich działań, polecanie się itp. To grupa Mastermind inspiruje, pokazuje, że można zrealizować swoje plany. Uczestnicy nakręcają się wzajemnie w pozytywny sposób. Powstaje energia, która napędza wszystkich i nawet w przypadku spadku formy po przyjściu na spotkanie doładowujemy akumulatory i znowu chcemy działać. Nasze spotkania są idealnym lekiem na samotność przedsiębiorcy.

MOTYWACJA, WSPARCIE, ZROZUMIENIE, SUKCES,  MOŻLIWOŚCI = MASTERMIND

Jeśli szukasz osób, z którymi chcesz wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, efektywnie rozwiązywać problemy i rozwijać swoją firmę. Napisz do mnie, odpowiem na wszystkie pytania dotyczące GRUPY MASTERMIND.

Przeczytajcie co o moich spotkaniach mówią same uczestniczki:

,,Po trzech miesiącach uczestnictwa w grupie, powstało już kilka projektów, kilka zostało zrealizowanych, wyznaczam ciągle nowe cele, ostatnio pierwszy raz w życiu wystąpiłam na żywo w telewizji publicznej. To tylko część profitów jakie daje mi Mastermind! “

,,Dla mnie Mastermind jest narzędziem, dzięki któremu mogę realizować swoje cele i szukać rozwiązań swoich problemów. Daje mnóstwo wsparcia i przestrzeni dla wszystkich uczestniczek. Wspólnie wymieniamy się doświadczeniem i pomysłami, dzięki którym każda z nas wzrasta. Szczerze polecam grupy dla osób rozwijających swój biznes.”

,,Przynależność do grupy Mastermind daje mi satysfakcję przebywania w gronie ludzi, których łączy cel i którzy nie są dla siebie konkurencją, mogą swobodnie wymieniać się pomysłami i rozwiązaniami swoich problemów. Patrycja jako osoba prowadząca jest komunikatywna, rygorystyczna ale nienachalna. Przyjaźnie nastawiona do wszystkich uczestników grupy. Zaangażowana w sprawy ważne dla każdej osoby.”

Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że moja praca jest przynosi efekty. Dla takich momentów, chcę codziennie pokonywać trudności i stawiać sobie nowe wyzwania oraz określać nowe cele i coraz więcej od siebie wymagać.


Grupy mastermind, które prowadzę skierowane są do:

początkujących przedsiębiorców,

przedsiębiorców którzy chcą wznosić swoje firmy na wyższy poziom. • samotności w prowadzeniu firmy
 • samotności w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

 • nowych przedsiębiorców
 •  nawiążesz nowe kontakty
 • doświadczenie innych
 • rozwiązania stosowane przez innych przedsiębiorców
 • rozwiązania innych w budowaniu /prowadzeniu firm, blogów, projektów

 •  nowe doświadczenia
 • nowe pomysły
 • wsparcie innych przedsiębiorców, zwłaszcza w trudnych momentach
 • nowe kontakty
 •  motywację do działania i do realizacji Twoich celów 
 • wzajemną promocję i rekomendację
 • konsultację i testowanie Twoich nowych pomysłów na produkty i usługi
 • rozwiązanie Twoich  problemów
 • co tygodniowe spotkania
 • zamknięta grupę na facebooku, na której masz wsparcie między spotkaniami

 • grupę osób, w której razem będziecie rozwijać firmy 
 • będziecie wymieniać się wiedzą, doświadczeniem,
 • wspólnie będziecie pchać Wasze projekty do przodu i rozwijać Wasze biznesy, projekty
 •  zbudujesz zespół, w którym będziesz ważną i cenną osobą, w której będziecie się inspirować, motywować i wspólnie rozwijać