O mnie

 

“Każdego dnia stań się coraz lepszą wersją siebie”

Zabiegana, zapracowana kobieta, główny cel – praca, po pracy praca. W ten oto sposób mijał dzień za dniem. Tak żyłam. Zero odpoczynku, “kto się zatrzymuje, ten nic nie osiąga”, powtarzałam sobie, równocześnie wgrywając w podświadomość słowa innych. Podobnych do mnie, zestresowanych, sfrustrowanych osób. Kreujących iluzję życia na podstawie reguł i zasad “pomnażaj zasoby, a będzie Ci łatwiej”.

Nie macie czasami takiego uczucia, że chcecie złapać króliczka, który zawsze jest od Was szybszy. Biegałam za pracą, karierą, w życiu osobistym za szacunkiem, zrozumieniem, miłością. Z dnia na dzień dusiłam się coraz bardziej. W  nieoczekiwanym momencie, gdy myślałam, że osiągnęłam sukces, mój świat, zatrzymał się, jak wskazówki zegara. W tamtej chwili czułam się jak dziecko, które zgubiło ukochaną zabawkę.

Minęło kilka lat od tamtego dnia i jestem inną osobą. Metamorfoza, jaka dokonała się we mnie, spowodowała, że jestem szczęśliwą, odważną i znającą swoją wartość kobietą. Spełnioną córką, partnerką, koleżanką, przyjaciółką, coachem, doradcą zawodowym i wolontariuszem. Codziennie kocham siebie jeszcze bardziej i akceptuję w całości. Nie żyje przekonaniami, nie programuję się na – “nie da rady, nie można, nie potrafię”. Zawsze widzę szansę i możliwości. Jestem skupiona na działaniu i co najważniejsze wspieram inne osoby w przełamywaniu blokad, szacunku do siebie, rozwoju osobistym i zawodowym.

W człowieku rodzi się bunt i chęć do zmian w momencie, gdy zdaje sobie sprawę, że chce być szczęśliwy, a Jego świat w obecnej formie nie pozwala mu pokochać Siebie. Gdy spotykam innych, mówią do mnie “Ja chcę być taka jak Ty”. Ja wtedy uśmiecham się i odpowiadam, “Ja nie byłabym w tym miejscu, gdzie jestem, gdybym nie poświęciła czasu na pielęgnowanie miłości do siebie i akceptacji taką, jaką jestem – TERAZ TWOJA KOLEJ NA ZMIANY”.

Każdy z nas może codziennie doskonalić siebie i pracować nad rozwojem osobistym np. indywidualnie, spotykając się z coachem lub grupowo, dołączając do grupy mastermind. Nie jest ważne, gdzie mieszka, w dużym mieście lub na wsi. Dzisiejszy świat daje ogromne możliwości kontaktu np. Skype.